CM Trailers CM-ALRD-112/97/60/34 9.4 DUAL WHEEL CHASSIS - #CM72632
(Click to see larger image and other views)
Product Details
CM ALUMINUM RD MODEL FLATBED, 112" X 97", 60" CAB TO AXLE, 34" FRAME WIDTH, FITS DUALLY WHEEL CAB & CHASSIS TRUCK, WIRING HARNESS, LED LIGHTS, LIGHTED HEADACHE RACK, EXTRUDED ALUMINUM FLOOR, TIE RAILS WITH STAKE POCKETS, REAR RECEIVER HITCH, GOOSENECK HITCH, SMOOTH ALUMINUM REAR, TAPERED REAR CORNERS.
Stock Number: CM72632
PER TIRE UPGRADE A 13"-16" STEEL WHEEL TO ALUMINUM WHEEL
SPARE TIRE, 13"-15" ON MATCHING ALUMINUM WHEEL (EXCEPT ALUMA)
SPARE TIRE, 13"-15" ON MATCHING STEEL WHEEL
SPARE TIRE, 16" AND MATCHING STEEL WHEEL
SPARE TIRE, 16" ON ALUMINUM WHEEL