Bradford Built BB-WORKBED-84-112-34 9.4 SNGL WHL CHASSIS - #BB12603
(Click to see larger image and other views)
Product Details
BRADFORD BUILT 84" X 112" STEEL WORKBED, 34" FRAME WIDTH, 60" CAB TO AXLE, FITS CAB & CHASSIS SINGLE WHEEL TRUCK, GOOSENECK HITCH, 2-1/2" REAR RECEIVER HITCH, LED LIGHTS, LIGHTED HEADACHE RACK, BLACK POWDERCOAT, 1/8" STEEL TREADPLATE FLOOR, 4" DROP DOWN SIDES, TAPERED REAR CORNERS. Please check with us for exact fitment as makes vary slightly.
PER TIRE UPGRADE A 13"-16" STEEL WHEEL TO ALUMINUM WHEEL
SPARE TIRE, 13"-15" ON MATCHING ALUMINUM WHEEL (EXCEPT ALUMA)
SPARE TIRE, 13"-15" ON MATCHING STEEL WHEEL
SPARE TIRE, 16" AND MATCHING STEEL WHEEL
SPARE TIRE, 16" ON ALUMINUM WHEEL