Bradford Built BB-MUSTANG-96-102-42 8.6 DUAL WHL LONGBED - #BB16902
(Click to see larger image and other views)
Product Details
BRADFORD BUILT 96" X 102" MUSTANG STEEL FLATBED, 42" FRAME WIDTH, 56" CAB TO AXLE, FITS A DUALLY WHEEL BED TAKE OFF TRUCK (LONG BED), HEADACHE RACK, GOOSENECK HITCH, REAR 2-1/2" RECEIVER HITCH, LED LIGHTS, LIGHTED HEADACHE RACK, TAPERED REAR CORNERS, 1/8" STEEL TREADPLATE FLOOR, BLACK POWDERCOAT.
PER TIRE UPGRADE A 13"-16" STEEL WHEEL TO ALUMINUM WHEEL
SPARE TIRE, 13"-15" ON MATCHING ALUMINUM WHEEL (EXCEPT ALUMA)
SPARE TIRE, 13"-15" ON MATCHING STEEL WHEEL
SPARE TIRE, 16" AND MATCHING STEEL WHEEL
SPARE TIRE, 16" ON ALUMINUM WHEEL