Bradford Built BB-MUSTANG-84-84-42 7 SNGL WHL SHORTBED - #BB22487
(Click to see larger image and other views)
Product Details
BRADFORD BUILT 84" X 84" MUSTANG STEEL FLATBED FOR TRUCK FOR SALE, 42" FRAME WIDTH, 40" CAB TO AXLE, FITS A SINGLE WHEEL SHORT BED TRUCK, NEW STYLE HEADACHE RACK, LED LIGHTS, LIGHTS IN HEADACHE RACK, GOOSENECK HITCH AND 2-1/2" REAR RECEIVER HITCH, TAPERED REAR CORNERS, 1/8" STEEL TREADPLATE FLOOR, BLACK POWDERCOAT.
PER TIRE UPGRADE A 13"-16" STEEL WHEEL TO ALUMINUM WHEEL
SPARE TIRE, 13"-15" ON MATCHING ALUMINUM WHEEL (EXCEPT ALUMA)
SPARE TIRE, 13"-15" ON MATCHING STEEL WHEEL
SPARE TIRE, 16" AND MATCHING STEEL WHEEL
SPARE TIRE, 16" ON ALUMINUM WHEEL