Bradford Built BB-ALUM-WORKBED-90-112-34 9.4 SNGL WHL CHASSIS - #BB32553
(Click to see larger image and other views)
Product Details
BRADFORD BUILT 90" X 112" ALUMINUM WORKBED, 60" CAB TO AXLE, 34" FRAME WIDTH, FITS A DUALLY WHEEL CAB AND CHASSIS TRUCK (NARROW AXLE), 4" FOLD DOWN SIDES, LED LIGHTS, LIGHTED HEADACHE RACK, GOOSENECK HITCH, REAR 2-1/2" RECEIVER HITCH, MUDFLAPS, 18K RATED REAR HITCH, 30K RATED GN HITCH, SEALED WIRING HARNESS, TAPERED REAR CORNERS.
PER TIRE UPGRADE A 13"-16" STEEL WHEEL TO ALUMINUM WHEEL
SPARE TIRE, 13"-15" ON MATCHING ALUMINUM WHEEL (EXCEPT ALUMA)
SPARE TIRE, 13"-15" ON MATCHING STEEL WHEEL
SPARE TIRE, 16" AND MATCHING STEEL WHEEL
SPARE TIRE, 16" ON ALUMINUM WHEEL