Bradford Built BB-ALUM-WORKBED-84-102-42 7 SNGL WHL LONGBED - #BB14597
(Click to see larger image and other views)
Product Details
BRADFORD BUILT 84" X 102" ALUMINUM WORKBED, 56" CAB TO AXLE, 42" FRAME WIDTH, FITS A SINGLE WHEEL BED TAKE OFF TRUCK (LONG BED), 4" FOLD DOWN SIDES, LED LIGHTS, LIGHTED HEADACHE RACK, 30K GOOSENECK HITCH, 2-1/2" REAR RECEIVER HITCH, MUDFLAPS, SEALED WIRING HARNESS, TAPERED REAR CORNERS. Please check with us for exact fitment as makes vary slightly.
PER TIRE UPGRADE A 13"-16" STEEL WHEEL TO ALUMINUM WHEEL
SPARE TIRE, 13"-15" ON MATCHING ALUMINUM WHEEL (EXCEPT ALUMA)
SPARE TIRE, 13"-15" ON MATCHING STEEL WHEEL
SPARE TIRE, 16" AND MATCHING STEEL WHEEL
SPARE TIRE, 16" ON ALUMINUM WHEEL