Bradford Built BB-ALUM-4BOX-90-112-34 9.4 DUAL WHEEL CHASSIS CHEV - #BB23794
(Click to see larger image and other views)
Product Details
BRADFORD BUILT 90" X 112" ALUMINUM 4 BOX UTILITY BED, LED LIGHTS, LIGHTED HEADACHE RACK, 30K RATED GOOSENECK HITCH, REAR 2-1/2" RECEIVER HITCH, 4 TOOLBOXES (ONE IN EACH CORNER), 4" FOLD DOWN SIDES, TAPERED REAR CORNERS, 60" CAB TO AXLE, 34" FRAME WIDTH, FITS CAB AND CHASSIS DUALLY TRUCK (NARROW AXLE). Please check with us for exact fitment as makes vary slightly.
PER TIRE UPGRADE A 13"-16" STEEL WHEEL TO ALUMINUM WHEEL
SPARE TIRE, 13"-15" ON MATCHING ALUMINUM WHEEL (EXCEPT ALUMA)
SPARE TIRE, 13"-15" ON MATCHING STEEL WHEEL
SPARE TIRE, 16" AND MATCHING STEEL WHEEL
SPARE TIRE, 16" ON ALUMINUM WHEEL